forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne

W ŚWIETLICY

W naszej szkole funkcjonują świetlice:

  • w sali nr 27
  • w sali nr 28
  • w sali nr 101
  • w sali nr 103
  • w sali nr 020


sala nr 27


sala nr 28

Opiekę nad dziećmi sprawują panie:

  • Daria Zdobylak - sala nr 27
  • Ewa Kulczycka - sala nr 28
  • Aneta Drozda i Katarzyna Stępień - sala nr 101
  • Emilia Michalska- sala nr 103
  • Monika Filip i Katarzyna Matłosz -sala nr 020


sala nr 101


sala nr 103


sala nr 020

Regulamin świetlicy >>>

artykuły z poprzednich lat znajdują się w archiwum >>>

Start Świetlica ROZTAŃCZONA ŚWIETLICA
Drukuj Email

ROZTAŃCZONA ŚWIETLICA
I MIEJSCE

W KONKURSIE MIĘDZYSZKOLNYM

Dnia 24 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 9 w Lubinie, odbył się Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs Taneczny pt.: "Roztańczona Świetlica". W konkursie wzięło udział 6 szkół podstawowych, w tym również reprezentanci Zespołu Szkół Nr 3 w Lubinie. Podopieczne wychowawczyń świetlicy, pań Pameli Pachla-Konstanty oraz Jolanty Sienkiewicz, zostały przygotowane przez panią Sylwię Szumilas, prowadzącą szkolny zespół taneczny "Trójeczki". W konkursie ocenie podlegała technika taneczna, dobór muzyki i repertuaru, opracowanie choreograficzne, dobór strojów oraz  rekwizytów, a także ogólne wrażenie artystyczne. Reprezentantki naszej szkoły zatańczyły do piosenki " Waka, Waka" - Shakiry.

Ze względu na wyrównany poziom występów, różnorodny charakter i wyraz artystyczny, jury miało bardzo trudne zadanie. W konkursie zwyciężyły  reprezentantki naszej świetlicy (Amira Ustymenko, Malwina Szumilas, Aleksandra Buchowska, Aleksandra Matujzo, Hanna Buratowska). Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz wspaniałe nagrody.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

galeria zdjęć >>>

Pamela Pachla -Konstanty
Jolanta Sienkiewicz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Feliks, Teodor
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj14
Wszystkie603971

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.