forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Apel 11 listopada
Drukuj Email

Apel 11 listopada

?Kto nie szanuje i nie ceni swojej
przeszłości, ten nie jest godzien
szacunku, teraźniejszości
ani prawa do przyszłości?.

Józef Piłsudski

 

 

Dnia 7. listopada uczniowie ZS3 wraz z wychowawcami, Dyrekcją i gronem pedagogicznym uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to najważniejsze Święto Narodowe w naszej Ojczyźnie, która po 123 latach niewoli powróciła na mapy Europy. Na akademii wystąpili członkowie Klubu Młodego Historyka i szkolny zespół wokalny. Aby zaakcentować postawę patriotyczną uczniowie przybyli w strojach galowych z kokardą narodową na piersi i wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne: ?Mazurka Dąbrowskiego?, ?Przybyli ułani?, ?Piechotę? i ?Warszawiankę?.  W tym roku uczniowie zaprezentowali drogę Polski do niepodległości, nie tylko tej z 1918 roku, ale przypomnieli 25. rocznicę wolnych wyborów z 1989 roku. Oprócz prezentacji multimedialnej o 11 listopada 1918 r.  zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć fragment ?Pana Tadeusza?. Największe emocje wzbudził jednak debiut sceniczny Natalii Krupy z klasy Ia, która zaśpiewała ?Mury?. Zgromadzeni nagrodzili ją gromkimi brawami.

 

Pamiętajmy, że wolność i niepodległość
to wartości niezapomniane!!!

galeria zdjęć >>>

Aleksandra Wiśniewska,
Anna Jędrasik,
Małgorzata Jaworska,
Barbara Zięba - Balik

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Bernardyn, Teodor, Wiktoria
  
Zodiak: Byk

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj97
Wszystkie521151

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.