forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Dzień Edukacji Narodowej.
Drukuj Email

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość. Obchodziliśmy święto naszej szkoły oraz Dzień Edukacji Narodowej. Podczas akademii przygotowanej przez szkolne koło teatralne  została przypomniana historia Szkoły Podstawowej nr 3, która sięga roku 1967. Ponadto uczniowie wraz z nauczycielami obejrzeli krótki program artystyczny. Uroczystość uświetnił też taniec Szkolnego Zespołu Tanecznego Trójeczki przygotowany przez Panią Sylwię Szumilas oraz występ uczniów klas I-III przygotowany przez Panie: Annę Lesisz-Paluszkiewicz i Monikę Filip.

Podczas uroczystości ogłoszono również wyniki głosowania na nauczyciela roku 2019. W tym roku nagrodę otrzymała Pani Katarzyna Śnieżko, nauczyciel języka polskiego. Ponadto nauczyciele brali udział w plebiscycie na Najlepszą Klasę w naszej szkole. Nagrodę w postaci tortu otrzymała klasa 7a, którą na ręce wychowawcy- Pani Edyty Sznabel - złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Dla naszych milusińskich z edukacji wczesnoszkolnej przygotowane zostały szkolne upominki.

fotogaleria >>>

K.Śnieżko
P.Cybuch

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Feliks, Teodor
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Wszystkie603980

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.