forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA!!!
Drukuj Email

Włącz się do akcji -

MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA!!!

Przed nami już ósma narodowa akcja w celu ratowania  zapomnianych, niszczejących polskich cmentarzy. Fundacja Studio Wschód oraz TVP Wrocław organizuje kolejną edycję akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Akcja uczy patriotyzmu, historii, pozwala poznać dzieje naszego narodu i losy bliskich nam ludzi. Już od siedmiu lat uczniowie z Dolnego  Śląska wyruszają na  Ukrainę, aby porządkować  kresowe nekropolie. W ubiegłym roku podczas akacji 1000 wolontariuszy pracowało na 110 cmentarzach, a prawie 200 tys. uczniów przekazało na ten cel symboliczną złotówkę. Obecnie trwają  przygotowania do lipcowego wyjazdu na Ukrainę w ramach VIII edycji akcji.

Pieniądze (minimum 1 zł od osoby) można wpłacać
do wychowawców klas do 5 maja 2017 r.

Informacje na temat akcji, lista wpłacających,
reportaże STUDIA WSCHÓD - na stronach internetowych

www.studiowschod.org.pl >>>

www.studiowschod.pl >>>

Organizator szkolnej akcji:
Anna Jędrasik

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Bernardyn, Teodor, Wiktoria
  
Zodiak: Byk

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj69
Wszystkie521123

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.