Start Start Aktualności "Opowieść wigilijna" - w wykonaniu uczniów ZS3

"Opowieść wigilijna" - w wykonaniu uczniów ZS3

21 grudnia od samego rana wprowadzaliśmy się już w świąteczny nastrój. Klasy IV-VI SP oraz gimnazjum wzięły udział w przedstawieniu ?Opowieści wigilijnej". Przedstawienie było wspólną akcją wszystkich uczniów naszej szkoły i wielu nauczycieli. Reżyserią zajął się pan Maciej Lindmajer oraz pani Anna Jędrasik wraz z uczniami z Koła Teatralnego i Historycznego; dekoracje oraz stroje pomogła nam opracować pani Katarzyna Matłosz; stroną muzyczną przedstawienia zajęła się pani Aleksandra Wiśniewska wraz z uczniami Koła Wokalnego. Występ uświetnił także pokaz taneczny Trójeczek pod kierunkiem pani Sylwii Szumilas. Szczególne brawa należą się jednak UCZNIOM! Ogrom pracy, który włożyli oni w próby i przygotowanie przedstawienia jest nie do przecenienia! Szczególne podziękowania kierujemy do Natalii Malowany z klasy 6B, która wcieliła się w główną rolę - Ebenezera Scrooge'a.

fotogaleria >>>

Maciej Lindmajer
Anna Jędrasik
Aleksandra Wiśniewska
Katarzyna Matłosz
Sylwia Szumilas

Dzisiaj jest: Piątek
19 Października 2018
Ferdynand, Piotr, Ziemowit

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.