forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Wycieczka do Czech
Drukuj Email

Wycieczka do Czech!!!

7 października uczniowie ZS3 wybrali się na trzydniową wycieczkę krajoznawczą do Czech. Jej celem było poznanie historii, krajobrazu i zabytków jednego z krajów Unii Europejskiej  oraz zachęcenie do otwartości na innych ludzi i ich obyczaje. Była to także okazja do integracji uczniów  szkoły podstawowej i gimnazjum. Trójkowicze rozpoczęli wycieczkę od przejazdu do Skalnego Miasta w Adrspach, gdzie spacerowali z przewodnikiem wśród malowniczych górotworów skalnego miasta, najpiękniejszej części Gór Stołowych.

Drugi dzień uczniowie spędzili w stolicy Czech. Zwiedzili między innymi: Hradczany-zabytkową dzielnicę z Pałacem Schwarzenbergów, klasztor Loreto, zespół Zamku Praskiego z katedrą św. Wita i Złotą Uliczką, Most Karola z ozdobnymi barokowymi rzeźbami. Odbyli pieszy spacer po zabytkowym Starym Mieście. Wieczorem obejrzeli pokaz na Kriżikowych Fontannach. Był to  spektakl muzyczno ? świetlny do muzyki Antoniego Dworzaka. Ostatniego dnia wycieczkowicze odwiedzili Park Krajobrazowy Morawski Kras, gdzie zwiedzili z przewodnikiem Jaskinię Macochy i odbyli rejs podziemną rzeką Punkvą poprzez malownicze groty.

fotogaleria >>>

Barbara Mikus
Barbara Paszkiewicz
Anna Jędrasik
Beata Bulin-Duda

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Bernardyn, Teodor, Wiktoria
  
Zodiak: Byk

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj71
Wszystkie521125

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.