forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Konferencja historyczna z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej!!!
Drukuj Email

Konferencja historyczna
z okazji 70. rocznicy
zakończenia II wojny światowej!!!

14. maja w naszej szkole odbyła się konferencja historyczna upamiętniająca 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej. Zorganizował ją Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe oraz Zespół Szkół nr 3 w Lubinie. Wśród uczestników konferencji znaleźli się nauczyciele historii i uczniowie z lubińskich szkół.Na początek można było wysłuchać wykładu dr Pawła Piotrowskiego na temat ?Zakończenia II wojny światowej?. Po prelekcji uczniowie naszej szkoły przedstawili montaż słowno ? muzyczny. Na zakończenie goście wysłuchali wykładu dr  Marka Zawadki dotyczącego ?Ziem zachodnich po 1945 roku?. Konferencji towarzyszy wystawa w Galerii Zamkowej. Będzie ona dostępna dla zwiedzających do końca maja.

galeria zdjęć >>>

materiał filmowy >>>

Anna Mydłowska
Anna Jędrasik
Aleksandra Wiśniewska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Bernardyn, Teodor, Wiktoria
  
Zodiak: Byk

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj71
Wszystkie521125

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.