Start Start Aktualności Konferencja historyczna z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej!!!

Konferencja historyczna
z okazji 70. rocznicy
zakończenia II wojny światowej!!!

14. maja w naszej szkole odbyła się konferencja historyczna upamiętniająca 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej. Zorganizował ją Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe oraz Zespół Szkół nr 3 w Lubinie. Wśród uczestników konferencji znaleźli się nauczyciele historii i uczniowie z lubińskich szkół.Na początek można było wysłuchać wykładu dr Pawła Piotrowskiego na temat ?Zakończenia II wojny światowej?. Po prelekcji uczniowie naszej szkoły przedstawili montaż słowno ? muzyczny. Na zakończenie goście wysłuchali wykładu dr  Marka Zawadki dotyczącego ?Ziem zachodnich po 1945 roku?. Konferencji towarzyszy wystawa w Galerii Zamkowej. Będzie ona dostępna dla zwiedzających do końca maja.

galeria zdjęć >>>

materiał filmowy >>>

Anna Mydłowska
Anna Jędrasik
Aleksandra Wiśniewska

Dzisiaj jest: Wtorek
11 Grudnia 2018
Julia, Stefan, Waldemar

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.