forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Podsumowanie akcji ? ?Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia ? 2015?!!!
Drukuj Email

Podsumowanie akcji
? ?Mogiłę pradziada
ocal od zapomnienia ? 2015?!!!

W dolnośląskich szkołach zakończyła się VI edycja akcji ?MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA?. Patronuje jej Kuratorium Oświaty,a organizatorem i wykonawcą projektu jest Telewizja Wrocław. Do akcji przystąpiła także nasza szkoła. Członkowie Klubu Młodego Historyka już po raz szósty zbierali symboliczne złotówki, które wpłacone zostały na charytatywne konto Związku Sybiraków III Rzeczypospolitej Polskiej we Wrocławiu. Akcja jest wartościowym działaniem wychowawczym sprzyjającym pielęgnowaniu pamięci o Polakach, których mogiły znajdują się na Kresach. Tegoroczna VI edycja akcji miała nieco inny charakter niż dotychczasowe. Wobec wydarzeń toczących się na Ukrainie wyjazdy uczniów stają pod znakiem zapytania. Nie oznacza to jednak, że pomoc naszym sąsiadom zza wschodniej granicy nie jest potrzebna. Wprost przeciwnie, jest niezbędna. Dlatego w tym roku należało szczególnie podkreślić znaczenie akcji biorąc w niej udział. Poprzez zbiórkę symbolicznych złotówek możemy nie tylko przywrócić świetność polskim nekropoliom na Ukrainie, ale także pomóc naszym rodakom tam żyjącym, których obecna sytuacja jest niezwykle trudna.

 

Lata poprzednie dowiodły, że akcja ma ważne znaczenie
dla realizacji programów wychowawczych w kontekście tematyki patriotyzmu
i niesienia pomocy innym. W tym roku udało nam się zebrać 201 zł.

wcześniejsze edycje >>>

edycja 2013 r. >>>

edycja 2014 r. >>>

Organizator  szkolnej akcji:
Anna Jędrasik

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
11 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Julia, Stefan, Waldemar
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie473817

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.